تاريخ : ۹۱/۰۵/۰۶ | | نویسنده : طبسی مقیم یزد

صحبت پيرامون نحوه حضور اقشار و گروههاي مختلف در صحنه اجتماع و حضور فعال‌تر و بانشاط‌تر در محيط سياسي كشور، گسترش فضاي آزاد براي فعاليت همه اقشار و گروههاي فکری که دل در گرو آبادانی منطقه را دارند از جمله شعارهایی بود که در انتخابات مجلس نهم توسط دکترعبدالله زاده نماینده مردم شهرستانهای فردوس و طبس و سرایان و بشریه سر داده شد.

قبل از اشاره به انحصارطلبی دکتر عبدالله زاده و یارانش در همه عرصه های سیاسی که یادگار دردناک آن را در دوران مدیریت فرمانداری طبس و دانشگاه آزاد اسلامی به خاطر داریم، نكته مهم در اين ميان اينست كه دلسوزان منطقه و وفاداران به نظام و فکرهای تفکر و دوراندیش در جامعه زياد هستند و اميدواريم كه فضا توسط نماینده ای که با هزاران امید مردم به او اعتماد کرده اند به گونه‌اي باشد كه همه افکار، سلایق و تشكّل‌ها بتوانند نقش مؤثري در پيشرفت و تعالي كشور خود ايفا نمايند. آنچه که باید در آن دقت نمود و به منتخب مردم در مجلس نهم گوشزد کرد در چند نکته یاداوری می کنم:

نکته اول: شعارتان در انتخابات نهم به خاطر دارید؟؟؟ جوانان، دانشجويان و تشكّل‌ها اميدوارانه به آينده چشم داشته باشند و با اعتماد به عقل جمعي از تلاش و كوشش دست برندارند تا انشاءالله زمينه فعاليت بيشتر و مناسب‌تر فراهم گردد...آیا این زمینه را شورایی انحصاری در دفتر شما تعیین می کند؟

نکته دوم: برای من هیچکس خاص نخواهد شد!!! شعار دوم دکتر عبدالله زاده در انتخابات...آیا خاص شدن بیش از این که شورای راهبردی شما دقیقا همانهایی هستند که فعالان انتخاباتی دوشادوش شما بوده اند و آنهاییکه در پس پرده برایتان مایه گذاشتند را جز وظیفه برایشان نمی دانید؟؟؟ مگر خواصی که امروز برایتان خط و مشی تعیین می کنند، همانهایی نیستند که در همه تصاویر یادگاری دو

نکته سوم: گفته اید: نظر مردم برای من مهم است من وکیل عامه مردم هستم!!! دقیقا در برهه ای از زمان وارد عرصه انتخابات شدید که مردم چشم امیدشان به صداقت شما بود نه به اطرافیان هر روز یک رنگتان که امروز همان خاص نشده های اطرفتاننند.

نکته چهارم: اگر برای خود مسئول دفتری در حوزه انتخابیه معرفی نموده اید، آقایان یا انحصارآ آقایی که هر روز با یک نام (شورای جوانان- نمایده دکتر عبدالله زاده در طبس- سخنگوی دفتر نماینده و غیره) به عرصه اجتماعی معرفی می شوند در این میان چه کاره اند؟؟؟

نکته پنجم: فراموش نکنید که بارها در دوره های مختلف همین افراد برایتان سد شدند و شما را دست از پا درازتر به خانه برگرداندند...امروز اینها دیگر دارای جایگاه مردمی نیستند و به جرات و با یک حساب سرانگشتی و نگاه به عوام می توانید این واقعیت را در خود حل کنید که ترس از نابودی در پشت کردن به این آقایان را در وجود خود بکشید...مطمئآ کمتر از چند ماه دیگر با نوشته ای کامل این خطابه فعلی را به جنابعالی گوشزد خواهم کرد.

نکته ششم: اگر در خاطر مبارک باشد، امیر سرافراز اسلام مهندس عابدی در انتخابات نابود شده انحصارطلبی خواص امروز شما شد... وی با برخی از همین افراد حتی تا دقایق اخر دوره کاری مشورت می کرد و از آنها نظر می خواست که انحصارطلبان با راهکارهای مسدود و مردود وی را زمین گیر کردند...مصداقش را از رکن دوم تصمیم گیری انتخاباتی خود که امروز با بهانه و دسیسه مثلا گوشه نشینی را انتخاب کرده تا به زور ناز و کرشمه دیگر خواصتان به صحنه دعوت شود جویا شوید.

نکته هفتم: نسل جوان، پویا و حساس جامعه بر آنچه شما اجرا می کنید به دقت نظارت می کنند...فراموشتان نشود که جوانان روشنفکر و تحصیلکرده و اجتماعی بسیاری برای پیروزی شما در انتخابات نهم از درس و دانشگاه و جسم و مال خود مایه گذاشتند تا امروز شما وکیل عموم مردم باشید، اما متاسفانه در همین آغاز راه زیباترین شعارتان به قهقرای نابودی رفت که هیچکس برای من خاص نخواهد شد!!!

به نیت امام هشتم (ع) نکته هشتم و آخر: آقای دکتر عبدالله زاده، در خود فرو رفتن و عدم دقت به اطراف همان چیزی است که برایتان پیش بینی شده و آغاز راه انحصارطلبی عده ای است که همواره برای یکی ثنا گفته برای دیگری دوا می پیچند...اگر در جلسه جوانان در سالن هلال احمر و یا جلسات دیگر در میان مردم و مسئولان می بودید و تاسفشان را از عدم تحقق شعارهایتان می شنیدید، شاید راه فکری و اتخاذ تصمیمتان را عوض می کردید.

به قول بزرگی: من آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم....

باتقدیم احترام: م. ر کارشناس ارشد علوم سیاسی طبس- تیرماه 1391    • دانلود فیلم
  • دانلود نرم افزار
  • قالب وبلاگ